Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

POZIV za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrb – voditelj odsjeka za socijalnu skrb i nacionalne manjine

Datum objave: 2. srpnja 2019.

KLASA: 112-02/19-03/2
URBROJ:2109/1-12-19-08
Čakovec, 1. srpnja 2019.

P O Z I V
ZA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA ZA PRIJAM U SLUŽBU NA NEODREĐENO VRIJEME U UPRAVNI ODJEL ZA ZDRAVSTVO I SOCIJALNU SKRB MEĐIMURSKE ŽUPANIJE – VODITELJ ODSJEKA ZA SOCIJALNU SKRB I NACIONALNE MANJINE

Povjerenstvo za provođenje natječaja za prijam u službu voditelja Odsjeka za socijalnu skrb i nacionalne manjine, poziva na testiranje kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrb, a koji je bio objavljen u Narodnim novinama broj 60/19 od 19. lipnja 2019. godine i na web stranicama Međimurske županije.
Testiranje za predmetno radno mjesto održat će se 8. srpnja 2019. godine (ponedjeljak), s početkom u 9,00 sati u Maloj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2.
Intervju s kandidatima, ukoliko ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.
Zbog zaštite osobnih podataka, kandidati će osobno biti obaviješteni putem elektroničke pošte koju su naznačili u svojim prijavama na oglas.
POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE NATJEČAJA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content