Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

JAVNI POZIV za dodjelu jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2018./2019.

Datum objave: 3. travnja 2019.

Temeljem Odluke o dodjeli jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2018./2019. („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 3/19.), Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i šport raspisuje

JAVNI POZIV
za dodjelu jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2018./2019.

I.

Jednokratna financijska potpora iznosi 600 kuna, dodjeljuje se svim redovnim studentima s prebivalištem na području Međimurske županije koji su u statusu redovnog studenta akademske godine 2018./2019. upisani na bilo koju javnu visokoškolsku ustanovu u Republici Hrvatskoj, Europskoj uniji ili u inozemstvu te pod istim uvjetima i onima koji su upisani na privatne visokoškolske ustanove s pravom javnosti.

II.

Postupak prijave moguće je pokrenuti isključivo na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr klikom na link https://zupanija.epa.nnpro.net a dovršiti ga slijedom uputa na istoj stranici.

III.

Pravo na isplatu potpore studenti ostvaruju prijavom na javni poziv uz dostavu sljedeće dokumentacije:
1. ispisane i vlastoručno potpisane prijave primljene elektroničkom poštom
2. originala potvrde visokoškolske ustanove o upisu u akademsku godinu 2018./2019. u statusu redovnog studenta ili odgovarajućeg elektroničkog zapisa iz sustava e-Građani
3. preslike osobne iskaznice važeće 28. ožujka 2019. ili elektroničkog zapisa o prebivalištu iz sustava e-Građani

IV.

Dokumentacija vezana uz prijavu šalje se isključivo poštom na adresu: Međimurska županija, Ruđera Boškovića 2, Čakovec, uz napomenu Prijava za dodjelu jednokratne potpore studentima, a prima od 3. travnja 2019. do 3. svibnja 2019. godine.

V.

Ovaj poziv, Odluka i link za prijavu nalaze se na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr, gdje će biti objavljene i odluke o isplati sredstava.
Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i šport
Međimurske županije
KLASA: 402-08/19-03/11
URBROJ: 2109/1-08-19-1
Čakovec, 2. travnja 2019.
Odluka o dodjeli jednokratne financijske potpore redovnim studentima za ak.god. 2018-2019

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content