Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.7 °C
1028.0 hPa
71 %

Objavljen Otvoreni javni poziv za dodjelu potpora učenicima srednjih škola i studentima u 2019. godini

Datum objave: 1. travnja 2019.

Upravni odbor Zaklade je temeljem Pravilnika o mjerilima i postupku za dodjelu potpora i pomoći Međimurske zaklade za obrazovanje dr. Vinko Žganec,  na svojoj 26. sjednici, dana 27. ožujka 2019. godine, donio Odluku o raspisivanju Otvorenog javnog poziva za dodjelu potpora učenicima srednjih škola i studentima u 2019. godini.
Odlučeno je da se ove godine potpore dodjeljuju učenicima srednjih škola i studentima visokoškolskih ustanova prema socijalnom kriteriju te studentima poslijediplomskih i doktorskih studija za financiranje istraživanja, pripremu radova i troškove obrane poslijediplomskih i doktorskih  radova.
Javni poziv je otvoren od 1.4.2019. godine do iskorištenja sredstava, ali ne dulje od 15.11.2019. godine. Zainteresirani učenici i studenti dostavljaju prijave sa svom traženom dokumentacijom u zatvorenim kuvertama osobno ili poštom na adresu:
Međimurska zaklada za obrazovanje dr. Vinko Žganec
„Javni poziv za dodjelu potpora učenicima srednjih škola i studentima u 2019. godini“
Ruđera Boškovića 2
40000 Čakovec
Otvoreni javni poziv kao i svi obrasci koje je potrebno priložiti prilikom prijave mogu se naći na sljedećem linku: https://medjimurska-zupanija.hr/2019/03/28/otvoreni-javni-poziv-za-dodjelu-potpora-ucenicima-srednjih-skola-i-studentima-u-2019-godini/                                                                                                                                                                                        
                                                                                                                                                Upravni odbor Zaklade
                                                                                                                                                               Predsjednica
                                                                                                                                   Sandra Herman, univ.spec.oec.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content