Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objavljen Otvoreni javni poziv za dodjelu potpora učenicima srednjih škola i studentima u 2019. godini

Datum objave: 1. travnja 2019.

Upravni odbor Zaklade je temeljem Pravilnika o mjerilima i postupku za dodjelu potpora i pomoći Međimurske zaklade za obrazovanje dr. Vinko Žganec,  na svojoj 26. sjednici, dana 27. ožujka 2019. godine, donio Odluku o raspisivanju Otvorenog javnog poziva za dodjelu potpora učenicima srednjih škola i studentima u 2019. godini.
Odlučeno je da se ove godine potpore dodjeljuju učenicima srednjih škola i studentima visokoškolskih ustanova prema socijalnom kriteriju te studentima poslijediplomskih i doktorskih studija za financiranje istraživanja, pripremu radova i troškove obrane poslijediplomskih i doktorskih  radova.
Javni poziv je otvoren od 1.4.2019. godine do iskorištenja sredstava, ali ne dulje od 15.11.2019. godine. Zainteresirani učenici i studenti dostavljaju prijave sa svom traženom dokumentacijom u zatvorenim kuvertama osobno ili poštom na adresu:
Međimurska zaklada za obrazovanje dr. Vinko Žganec
„Javni poziv za dodjelu potpora učenicima srednjih škola i studentima u 2019. godini“
Ruđera Boškovića 2
40000 Čakovec
Otvoreni javni poziv kao i svi obrasci koje je potrebno priložiti prilikom prijave mogu se naći na sljedećem linku: https://medjimurska-zupanija.hr/2019/03/28/otvoreni-javni-poziv-za-dodjelu-potpora-ucenicima-srednjih-skola-i-studentima-u-2019-godini/                                                                                                                                                                                        
                                                                                                                                                Upravni odbor Zaklade
                                                                                                                                                               Predsjednica
                                                                                                                                   Sandra Herman, univ.spec.oec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content