Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

fDi nagrada - Međimurska županija

Datum objave: 14. ožujka 2019.

Prema mjerenim kriterijima kao što je npr.  uloga javne uprave, Međimurska županija ima najmanji koeficijent klijentelizma, najniže troškove javnog sektora, najviše ocjene za transparentnost jedinica lokalne i regionalne samouprave,  bilježi stopu nezaposlenosti od 5%, najveći izvoz u odnosu na uvoz, bruto dobit gospodarstva veća je za 9,2% te neto dobit za 13,2%, čime su porasli prihodi za 11,8%, a  sve to je sastavni dio pozitivnog poslovnog okružja koje je prepoznato od strane Financial Timesa, fDi magazina.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content