Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Projekt efikasnosti i održivosti rada Gospodarsko socijalnih vijeća Bjelovarsko-bilogorska županije, Međimurske županije i Varaždinske županije

Datum objave: 6. kolovoza 2018.

Ovaj projekt ima za cilj unaprijediti kakvoću socijalnog dijaloga kroz razvoj i jačanje administrativnih i stručnih sposobnosti socijalnih partnera, što se postiže s jedne strane pojačanom razmjenom iskustava sa naprednijim sustavima socijalnog dijaloga, te s druge strane novostečenim vještinama. Dodatno k tome se sam budući rad socijalnih partnera može osloniti na znanstvenu podlogu u vidu relevantnih podataka koji će biti znanstvenim istraživanjem prikupljeni s područja radnih odnosa i uvjeta i služit će kao temelj usustavljenog rada u budućnost i socijalnog dijaloga. 
Vrijednost projekta: 962.987,25 kuna.
Trajanje projekta: 18 mjeseci (29.03.2018. - 29.09.2019.).
Projekt se 100% financira iz Europskog socijalnog fonda.
 
Detalji projekta: www.projekt-faza-tri-mz.eu

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content