Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.7 °C
1034.0 hPa
61 %

Međimurska županija poziva na predlaganje projekata i programa udruga civilnog društva te javnih potreba u kulturi

Datum objave: 24. siječnja 2018.

Međimurska županija raspisala je Poziv za predlaganje projekata/programa udruga civilnog društva za financijsku potporu iz Proračuna Međimurske županije za 2018. godinu. Predmet je Poziva raspodjela proračunskih sredstava za rad udruga civilnog društva koja se bave sljedećim područjima: odgoj i obrazovanje, vrijednosti građanskog društva, demokracije, civilnog društva, unapređenje kvalitete života, zdravstva, socijalne skrbi, djece i mladih, socijalno osjetljivih skupina, humanitarne djelatnosti, volonterizma, promicanje ljudskih prava i nacionalnih manjina. Javni poziv objavljen je na službenim internetskim stranicama Međimurske županije, a otvoren je do 1. ožujka 2018.
Ujedno je objavljen i Poziv za predlaganje programa javnih potreba u kulturi za 2018. godinu. Kulturne djelatnosti, poslovi, akcije i manifestacije koje su od općeg interesa za Međimursku županiju te koje Skupština utvrdi kao javne potrebe i one koje su utvrđene posebnim zakonom, mogu se podnijeti za svaki program na posebnoj prijavnici koja se može preuzeti na internetskim stranicama Županije. Na osnovi ovog poziva svoje programe mogu predlagati samostalni umjetnici, umjetničke organizacije, ustanove u kulturi kojima Međimurska županija nije osnivač, građani i udruge, pravne i fizičke osobe koje obavljaju djelatnost u području kulture te jedinice lokalne samouprave s područja Međimurske županije. Pri vrednovanju podnesenih prijedloga primjenjivat će se Kriteriji za uvrštavanje programa i projekata u program javnih potreba u kulturi Međimurske županije za 2018. Prijedlozi se, sa svom potrebnom dokumentacijom, šalju na adresu: Međimurska županija, Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i šport, Ruđera Boškovića 2, 40000 Čakovec. Razmatrat će se zahtjevi pristigli do 01. ožujka 2018. godine do 12:00 sati (bez obzira na način dostave).

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content