Obavijest kandidatima/kandidatkinjama prijavljenim na oglas za prijem u službu na određeno vrijeme u Upravni odjel za poslove Skupštine i opće poslove

Datum objave: 18. srpnja 2017.

KLASA: 112-02/17-03/3
URBROJ:2109/1-06-17-53
Čakovec, 17.07.2017.

O B A V I J E S T
KANDIDATIMA/KANDIDATKINJAMA PRIJAVLJENIMA NA OGLAS ZA PRIJAM U SLUŽBU NA ODREĐENO VRIJEME U UPRAVNI ODJEL ZA POSLOVE SKUPŠTINE I OPĆE POSLOVE
Povjerenstvo za provedbu oglasa poziva na testiranje kandidate/kandidatkinje koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa koji je bio objavljen na stranicama Hrvatskoj zavoda za zapošljavanje – 7. srpnja 2017. godine i na web stranicama Međimurske županije.
Testiranje za sva radna mjesta održat će se 27. srpnja 2017. godine, u Velikoj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, prema sljedećem rasporedu:
8,00 sati  -   samostalni upravni referent
10,00 sati  -   administrativni referent u pisarnici
12,00 sati  -   namještenik za tehničko-pomoćne poslove
Kandidatkinja koja je zadovoljila formalne uvjete iz oglasa i koja se poziva na testiranje za radno mjesto- SAMOSTALNI UPRAVNI REFERENT je:

1. ANA VARGA

Kandidati/kandidatkinje koji su zadovoljili formalne uvjete iz oglasa i koji se pozivaju na testiranje za radno mjesto – ADMINISTRATIVNI REFERENT U PISARNICI su:

1. NIKOLINA ŠPIRANEC
  21. IGOR VALPATIĆ
  22. NATALIJA SRŠA
  23. JASMINA JANKOVIĆ

Kandidati/kandidatkinje koji su zadovoljili formalne uvjete iz oglasa i koji se pozivaju na testiranje za radno mjesto – NAMJEŠTENIK ZA TEHNIČKO-POMOĆNE POSLOVE su:

1. LUCIJA VADAREC
  2. MAJA KOSEC
  3. SARA POSAVEC
  4. DIJANA ZGREBEC
  5. JOSIPA ZORKOVIĆ
  6. MARKO ŠARIĆ
  7. SINIŠA TRSTENJAK
  8. NATALIJA SRŠA
  9. IVANA COLEV
  10. DINO NOVAK
  11. MONIKA ŠARIĆ
  12. RUŽA JEZERNIK

Kandidati koji nisu pozvani na testiranje, nisu udovoljili formalnim uvjetima iz oglasa te će o tome biti pisanim putem obaviješteni.
POVJERENSTVO ZA PROVEDBU OGLASA