Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.8 °C
1019.0 hPa
45 %

OBAVIJEST o održavanju prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata za imenovanje pročelnika

Datum objave: 5. lipnja 2017.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG
NATJEČAJA ZA IMENOVANJE PROČELNIKA
UPRAVNOG ODJELA ZA POSLOVE SKUPŠTINE
I OPĆE POSLOVE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
KLASA: 112-01/17-02/4
URBROJ:2109/1-01-17-7
Čakovec, 05.06.2017.

OBAVIJEST O ODRŽAVANJU PRETHODNE PROVJERE ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA/KANDIDATKINJA ZA IMENOVANJE PROČELNIKA UPRAVNOG ODJELA ZA POSLOVE SKUPŠTINE I OPĆE POSLOVE
(objava podataka iz članka 19. ZSNLS-a)

Javni natječaj za imenovanje pročelnika Upravnog odjela za poslove Skupštine i opće poslove bio je objavljen u Narodnim novinama, broj 49/17., na web stranicama Međimurske županije i na oglasnoj ploči Međimurske županije.
Opis poslova radnog mjesta pročelnika, podaci o plaći te način provođenja prethodne provjere znanja i sposobnosti kao i pravni izvori za pripremu kandidata objavljeni su u „Obavijestima i uputama kandidatima prijavljenim na natječaj za imenovanje pročelnika Upravnog odjela za poslove Skupštine i opće poslove Međimurske županije“ i objavljeni su na web stranicama Međimurske županije.
Sukladno članku 22. stavku 1. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti mogu pristupiti kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja.
Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja za imenovanje pročelnika sukladno članku 20. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi utvrdilo je da su sve pristigle prijave pravodobne i potpune te da formalnim uvjetima iz javnog natječaja udovoljavaju slijedeći kandidati/kandidatkinje:
Za imenovanje pročelnika Upravnog odjela za poslove Skupštine i opće poslove formalne uvjete ispunjavaju:
1. MAJA ČELICA, Varaždin, A.B. Šimića 50
2. NEDA ŠARIĆ, Čakovec, Zrinsko – Frankopanska 10
Intervju se provodi s kandidatima/kandidatkinjama koji na pisanom testiranju ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog testiranja i održat će se isti dan.
Pisana provjera znanja i sposobnosti za imenovanje pročelnika Upravnog odjela za poslove Skupštine i opće poslove održat će se u utorak 13. lipnja 2017. godine s početkom u 9,00 sati u maloj vijećnici Međimurske županije, R. Boškovića 2.
POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE
JAVNOG NATJEČAJA
 
Prilog:

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content