Međimurje Europska regija sporta za 2022.
4.2 °C
1026.0 hPa
30 %

Konferencija o web tehnologijama Weblica 2017. ove subote u TICM-u

Datum objave: 11. svibnja 2017.

Treće izdanje Weblice, prve tehnološke konferencije između Mure i Drave održat će se ove subote 13. svibnja 2017. u prostorima Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje. Kroz protekla dva izdanja Weblica se dokazala kao središnje događanje za web developere i dizajnere u regiji. Dokaz ovome je i ogroman interes za sudjelovanje uz potpunu ispunjenost kapaciteta zbog čega su daljnje prijave zatvorene.
Predavači su vrhunski stručnjaci iz područja web tehnologija i dizajna, a na Weblicu dolaze besplatno jer znaju da će nesebičnim dijeljenjem svoje ekspertize steći nove kolege i suradnike. Organizatori Weblice su i sami mahom poduzetnici, a to su uz TICM poduzeća Factory X, Tria i Virtual.hr. Organizacijom ove konferencije Međimurje se dodatno profilira kao regija u kojoj postoji kritična masa informatičkih stručnjaka i poduzeća na kojima treba graditi daljnji gospodarski razvoj regije.
Informacije o konferenciji dostupne su na www.weblica.hr
Program počinje u 8 h i 45 minuta pozdravnim govorom župana Međimurske županije Matije Posavca te izlaganjem Damira Sabola, uspješnog tehnološkog poduzetnika međimurskih korijena i Ratka Mutavdžića, poznatog poduzetnika i konzultanta s dugogodišnjim iskustvom u Microsoftu. Izjave za medije bit će moguće dobiti prije početka događanja.
 
Za više informacije možete kontaktirati predstavnika organizatora:
Ivan Plačko; ivan.placko@ticm.hr; 040 499 405; 099 212 0581

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content