Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

REDEA d.o.o. traži stručnog suradnika

Datum objave: 14. travnja 2017.

Regionalna razvojna agencija Međimurje REDEA d.o.o. kao regionalni koordinator pruža stručnu podršku regionalnom razvoju Međimurja. RAZVOJ je za nas ključna riječ. Bavimo se strateškim planiranjem kao preduvjetom usmjerenog razvoja, zatim razvojem gospodarstva, poljoprivredom i ruralnim razvojem te razvojem ljudskih potencijala. Pobornici smo konstruktivnih prijedloga i uvažavanja različitih stajališta i interesa. Ako vas zanima rad na razvojnim inicijativama i projektima koji pridonose napretku Međimurja, kao i suradnja s različitim domaćim i stranim dionicima te se želite kontinuirano educirati, a komunikativni ste, kreativni i dinamični, pozivamo vas da se javite na natječaj za radno mjesto:
STRUČNI SURADNIK U ODJELU ZA STRATEŠKO PLANIRANJE – 1 IZVRŠITELJICA/IZVRŠITELJ (ugovor o radu na određeno vrijeme – 36 mjeseci)
Stručni suradnik/ica zapošljava se za potrebe provedbe projekta Rekonstrukcija i revitalizacija Starog grada Čakovec u Muzej nematerijalne baštine, sufinanciranog iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014.-2020., u kojem će preuzeti ulogu administratora/ice i asistenta/ice za financije zaduženog/u za asistenciju voditeljici projekta i suradnici za računovodstvo i financije, upravljanje dokumentacijom, arhiviranje te pripremu zahtjeva za nadoknadom sredstava.
Uvjeti koje kandidati trebaju ispuniti:

  • prethodno iskustvo u provedbi projekata financiranih iz EU izvora (min. godina dana) – prednost će imati kandidati s iskustvom s infrastrukturnim projektima i konzorcijima s više od tri partnera;
  • stupanj obrazovanja: magistar struke ili stručni specijalist (VSS) iz područja društvenih znanosti ili interdisciplinarnih područja znanosti;
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu (samoprocjena - europska razina C1 ili C2) – prednost je poznavanje i drugog stranog jezika;
  • poznavanje MS Office sustava;
  • proaktivnost, sklonost radu u timu, organiziranost, komunikativnost te odgovornost i samostalnost u radu;
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Ako ste zainteresirani pridružiti se našem timu i raditi na jednom od trenutno najvećih projekata Međimurske županije, molimo vas da do 24. travnja 2017. godine do 12 sati (do tog datuma i sata moraju pristići prijave bez obzira na način dostave) na adresu: REDEA d.o.o., Bana Josipa Jelačića 22, 40 000 Čakovec (s naznakom „Natječaj za radno mjesto“) dostavite sljedeću dokumentaciju:

  • motivacijsko pismo;
  • životopis na hrvatskom i engleskom jeziku u Europass formatu (s navedenim nazivima projekata na čijoj provedbi ste radili kao i pozicijom koju ste u projektnom timu imali i programima iz kojih su bili financirani);
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome);
  • dokaz o državljanstvu RH – domovnica (elektronički zapis ili presliku).

Predviđeni početak rada je 2. svibnja 2017. godine.
Skrećemo pažnju na to da se nepotpune i nepravovremene prijave neće razmatrati. REDEA d.o.o. zadržava pravo ne izvršiti izbor stručnog suradnika po raspisanom  natječaju, te ga poništiti.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content