Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obilježavanje 25. obljetnice priznavanja nezavisnosti Republike Hrvatske od strane Rusije

Datum objave: 20. veljače 2017.

Predstavnice ruske nacionalne manjine u Međimurskoj županiji i Udruga ruskog govornog područja u Međimurju "Kalinka" organiziraju svečano obilježavanje i proslavu povodom 25. obljetnice priznavanja nezavisnosti Republike Hrvatske od strane Rusije, koja će se održati u subotu, 25. veljače 2017. godine u zgradi Scheier u Čakovcu s početkom u 17:00 sati. Na svečanosti će nastupati Udruga Kalinka, dječja vokalna skupina Malinka te učenici II. Osnovne škole Čakovec uz soliste Samantu Grahovec, Kristinu Malekoci, Lauru Čurin, Kristinu Posavec, Svena Pergara, Anelu Ilijaš, Irinu Hutinec i Marina Grahovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content