Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Druga poljoprivredna konferencija u Međimurskoj županiji „Upravljanje znanjem u poljoprivredi“

Datum objave: 23. siječnja 2017.

Tehnološko – inovacijskom centru Međimurje (Bana Josipa Jelačića 22 B, Čakovec, Multimedijalna dvorana),  25. siječnja 2017. godine u 9:00 sati održat će se druga po redu poljoprivredna konferencija pod nazivom “Upravljanje znanjem u poljoprivredi” .
Regionalna razvojna agencija Međimurje REDEA prepoznala je važnost i značaj ovakvih susreta kao jedan od načina prijenosa znanja i primjera dobrih praksi u poljoprivredno – prehrambenom sektoru. Na taj način, REDEA zajedno sa svojim partnerima, pruža podršku unaprjeđenju proizvodnih procesa, a samim time i ukupnog poslovanja subjekata koji djeluju u poljoprivredno – prehrambenom sektoru Međimurske županije.
Program konferencije Upravljanje znanjem u poljoprivredi možete naći OVDJE.
Sudjelovanje na konferenciji je BESPLATNO.
Prijaviti se možete na jedan od sljedećih načina: putem online PRIJAVNICE, putem telefona na 040 395 586 ili putem adrese elektroničke pošte na mateja.mihalic@redea.hr najkasnije do 23. siječnja 2017. godine.
Kako je bilo na prvoj poljoprivrednoj konferenciji koja se održala 3. ožujka 2016. godine možete vidjeti OVDJE.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content