Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.2 °C
1030.0 hPa
76 %

Čelništvo županije zapalilo svijeće u znak sjećanja na Anđelka Horvata

Datum objave: 3. siječnja 2017.

Prošlo je šest godina otkako je u novogodišnjoj noći politička scena Međimurja ostala bez svog važnog protagonista. Na ulasku u 2011. godinu iznenada je u 53. godini života preminuo tadašnji zamjenik župana Anđelko Horvat zadužen za resor poljoprivrede, gospodarstva, turizma, te malog i srednjeg poduzetništva. Na tu je dužnost stupio 6. lipnja 2009. godine nakon održanih lokalnih izbora, a uvijek je poseban naglasak stavljao na napredak poljoprivrednika i rješavanje problema s kojima se susreću voćari. Jer ipak bio je jedan od osnivača, te dugogodišnji predsjednik Udruge za integralnu proizvodnju voća, a također i predsjednik Udruge rasadničara Hrvatske te strastveni lovac.
Kao i svake godine dosad, župan Međimurske županije Matija Posavec te načelnik Općine Donji Kraljevec Miljenko Horvat, posjetili su grob bivšeg zamjenika te zapalili svijeće. Prigodnom molitvom i minutom šutnje odali su mu dužno poštovanje, nakratko se prisjetili njegova rada i doprinosa razvoju našeg kraja, te se na taj način pobrinuli da sjećanje na njega ne izblijedi.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content