Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.5 °C
1025.0 hPa
37 %

Međunarodni je dan volontera: I u 2016. Međimurska županija nagrađuje najbolje, prijavite kandidate

Datum objave: 5. prosinca 2016.

Kako bi pružila priznanje volonterima i potaknula ostale na uključivanje u volonterske aktivnosti, Međimurska županija uvela je 2011. godine Županijsku nagradu za volontiranje, a u okviru obilježavanja Europske godine volontiranja. Najbolji pojedinci i volonterske organizacije tako svoja zaslužena priznanja dobivaju krajem godine, a nova dodjela najavljena je i ove godine u petak 23. prosinca, u Gimnaziji Josipa Slavenskog Čakovec kada će zaslužnim pojedincima nagrade dodijeliti župan Međimurske županije Matija Posavec, u okviru posljednjeg dana nastave prvog školskog polugodišta te gimnazijskog Sajma dobrote.
Natječaj za Najvolontere otvoren do 15. prosinca!
Prije nego se i javno pohvale volonteri, oni koji rade, pomažu i sudjeluju u aktivnostima koje doprinose svemu što oni smatraju „višim ciljem“, kandidati koji udovoljavaju takvim kriterijima prijavljuju se na Natječaj za dodjelu Županijske nagrade za volontiranje koji je otvoren do 15. prosinca. Međimurska županija jedina je jedinica lokalne ili regionalne samouprave koja samostalno raspisuje natječaj i odjeljuje nagradu te smo po tome jedinstveni u Hrvatskoj. To dovoljno govori o činjenici kako je volonterstvo Međimurju vrlo bitno. Kako je cilj potaknuti što više organizacija i pojedinaca da na natječaj prijave svoje kandidate, te da se nagrada dodijeli i po 6. puta, iz Međimurske županije i Volonterskog ureda Međimurja pozivaju sve da se prijave u što većem broju.
To mogu učiniti na sljedećem linku: https://medjimurska-zupanija.hr/2016/11/24/javni-poziv-medimurske-zupanije-za-prijavu-kandidata-za-dodjelu-zupanijske-nagrade-za-volontiranje-u-2016-godini/.
Najprigodniji dan za to učiniti svakako je 5. prosinca – Međunarodni dan volontera, dan kada se treba zahvaliti pojedincima koji pokazuju da svatko od nas minimalnim zalaganjem može napraviti jako puno, te se prisjetiti onih koji nas svojim primjerom uče da je mali korak dovoljan da pokrenu našu zajednicu.

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content