Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv Međimurske županije za prijavu kandidata za dodjelu Županijske nagrade za volontiranje u 2016. godini

Datum objave: 24. studenoga 2016.

Pozivamo sve udruge, institucije, poduzeća koji se u svom radu susreću s osobama koji svojim volonterskim angažmanom nesebično doprinose boljitku korisnika volontiranja te ujedno i cjelokupnoj zajednici, da prijave svoje volontere.
U 2016. godini nagrada će se dodijeliti jednom najvoloteru/najvolonterki i jednoj organizaciji volontiranja.
Prijave se moraju dostaviti najkasnije do 15. prosinca 2016. godine.
Pravilnik o Županijskoj nagradi za volontiranje u 2016. godini te tekst Javnog poziva za prijavu kandidata s prilozima (obrasci za prijavu i izjava kandidata o ne primanju naknade za volonterski rad) nalaze su u nastavku.
Privitak:

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content