Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske objavljuje Poziv na dodjelu bespovratnih sredstava

Datum objave: 21. srpnja 2016.

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske 14. srpnja 2016. godine objavljuje Poziv na dodjelu bespovratnih sredstava „Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa“.
Ovaj Poziv provodi se u okviru Europskog socijalnog fonda, odnosno Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., Prioritetne osi 4., Specifičnog cilja 11.ii.1. Razvoj kapaciteta organizacija civilnog društva, osobito udruga i socijalnih partnera, te jačanje civilnog i socijalnog dijaloga radi boljeg upravljanja.
Opći cilj Poziva je osnažiti doprinos volonterstva u provođenju reformi za društveni i gospodarski rast i demokratski razvoj. Specifični ciljevi `ozi^ su: 1. Unaprijediti kapacitete organizatora volontiranja za učinkovit menadžment volontera u svrhu poboljšanja kvalitete usluga od općeg interesa te
2. Povećati broj kvalitetnih i održivih volonterskih programa te programa školskog volontiranja i odgoja za volontiranje.
Natječajna dokumentacija je dostupna OVDJE.
Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske 27. srpnja 2016. godine s početkom u 10 sati organizira informativnu radionicu na kojoj će biti pojašnjeni svrha i uvjeti prijave. Radionica se održava u dvorani Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Donje Svetice 38, Zagreb.
Molimo Vas prijavite svoje sudjelovanje popunjavanjem prijavnice do 25.7.2016., do 14 sati.
Program radionice dostupan je na mrežnim stranicama Ureda zruge http://udruge.vlada.hr.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content