Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv za prijavu na Izbor najuzornije hrvatske seoske žene

Datum objave: 9. veljače 2016.

Tradicionalno, 16-tu godinu za redom, organizira se Izbor za "Najuzorniju hrvatsku seosku ženu" kako bi se i na taj način promicale vrijednosti seoskih žena i težilo poboljšanju kvalitete življenja u seoskim sredinama. Svake godine izbor se održava povodom Svjetskog dana seoskih žena, 15. listopada, a ovogodišnji će biti u Požeško - slavonskoj županiji, u Kutjevu iz kojeg dolazi prošlogodišnja pobjednica.
Informacije za prijavu:
Poziv za prijavu na Izbor najuzornije seoske žene (PDF)

Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content