Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv za prijavu na Izbor najuzornije hrvatske seoske žene

Datum objave: 9. veljače 2016.

Tradicionalno, 16-tu godinu za redom, organizira se Izbor za "Najuzorniju hrvatsku seosku ženu" kako bi se i na taj način promicale vrijednosti seoskih žena i težilo poboljšanju kvalitete življenja u seoskim sredinama. Svake godine izbor se održava povodom Svjetskog dana seoskih žena, 15. listopada, a ovogodišnji će biti u Požeško - slavonskoj županiji, u Kutjevu iz kojeg dolazi prošlogodišnja pobjednica.
Informacije za prijavu:
Poziv za prijavu na Izbor najuzornije seoske žene (PDF)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content