Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

OBAVIJEST održavanja provjere znanja i sposobnosti kandidata za prijam na određeno vrijeme - višeg stručnog suradnika za rad na projektu

Datum objave: 10. studenoga 2015.

Pisano testiranje kandidata prijavljenih na oglas za prijam u službu na određeno vrijeme u Upravni odjel za društvene djelatnosti Međimurske županije na radno mjesto viši stručni suradnik – rad na projektu održat će se dana 17. studenoga 2015. godine u 9,00 sati u Velikoj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2.
Povjerenstvo za provođenje oglasa za prijam u službu na određeno vrijeme utvrdilo je listu kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa i koji mogu pristupiti pisanom testiranju, pogledajte u prilogu.
Prilog:
Obavijest o vremenu održavanja provjere znanja i lista kandidata (PDF)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content