Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za prijavu programa/projekata udruga-društava prijateljstva

Datum objave: 12. listopada 2015.

Ministarstvo vanjskih i europskih poslova raspisalo je natječaj za prijavu programa/projekata udruga-društava prijateljstva u svrhu ostvarenja financijske potpore u okviru raspoloživih sredstava od igara na sreću planiranih u Državnom proračunu za 2015. godinu.

Prihvatljivi prijavitelji su udruge-društva prijateljstva koja potiču i unapređuju prijateljstvo i suradnju između Republike Hrvatske i zemlje koju zastupaju na kulturnom, gospodarskom, prosvjetnom, znanstvenom, tehničkom i drugim područjima.

Najmanji iznos financijskih sredstava koji se može prijaviti i ugovoriti sa pojedinim prijaviteljem za program/projekt je 10.000,00 kuna, a najviši iznos je 100.000,00 kuna.
Rok za podnošenje prijava je 23. listopad 2015.
Više o natječaju možete pogledati ovdje.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content