6.3 °C
1025.0 hPa
20 %

Javni poziv za uvid u spis predmeta OPĆINA BELICA

Datum objave: 30. rujna 2015.

KLASA: UP/I-361-03/15-01/000096
URBROJ: 2109/1-09-1/01-15-0005
Čakovec, 30.09.2015.
Predmet: Javni poziv za uvid u spis predmeta
OPĆINA BELICA HR-40319 Belica, Kralja Tomislava 91
- dostavlja se
I. Pozivamo Vas na uvid u spis predmeta u postupku izdavanja građevinske dozvole za
- rekonstrukciju građevine - dogradnju mrtvačnice, 5. skupine,
na građevnoj čestici k.č.br. 2838 k.o. Gardinovec (lokacija - groblje u Gardinovcu).
II. Uvid u spis predmeta može se izvršiti dana 07.10.2015 od 09:00-10:00 sati, na lokaciji – Međimurska županija Čakovec, Ruđera Boškovića 2, Upravno odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, prizemlje lijevo soba broj 5.
III. Pozivu se može odazvati stranka osobno ili putem svoga opunomoćenika, a na uvid treba donijeti dokaz o svojstvu stranke u postupku. Građevinska dozvola može se izdati i ako se stranka ne odazove ovom pozivu.
IV. Stranka koja se odazove pozivu nadležnoga upravnog tijela za uvid, dužna je dokazati da ima svojstvo stranke.
VODITELJ ODSJEKA
Slava Horvat, dipl.ing.građ.

Povodom otvorenja rekonstruiranog Odjela abdominalne i dječje kirurgije Županijska bolnica Čakovec ugostila liječnike iz Klinike za dječje bolesti Zagreb na jednodnevnom Simpoziju o dječjoj kirurgiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 29. siječnja 2022. - Danas do 13:30 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content