Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv za dostavu prijedloga operacija koje će se financirati kao izravna dodjela sredstava u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

Datum objave: 11. kolovoza 2015.

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava, Upravljačko tijelo za Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. objavilo je poziv za dostavu prijedloga operacija koje će se financirati kao izravna dodjela sredstava u okviru Prioritetne osi 1 „Visoka zapošljivost i mobilnost radne snage“, Prioritetne osi 2 „Socijalno uključivanje“, Prioritetne osi 3 „Obrazovanje i cjeloživotno učenje“ i Prioritetne osi 4 „Dobro upravljanje“ Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

Indikativni rok za dostavu prijedloga operacija koje će se financirati je 30.10.2015. godine.

Više informacija dostupno je na web stranici www.esf.hr.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content