Poziv za predlaganje projekata udruga civilnog društva za financijsku potporu iz Proračuna Međimurske županije za 2015. godinu

Datum objave: 26. svibnja 2015.

Predmet ovoga Poziva je raspodjela dijela proračunskih sredstava iz Proračuna Međimurske županije namijenjenih za rad udruga civilnog društva registriranih na području Međimurske županije.
Na natječaj se svojim projektima mogu javiti udruge građana registrirane na području Međimurske županije koje svoju djelatnost usmjeravaju na provođenje projekata kojima se zadovoljavaju potrebe njihovih članica i članova i društvene zajednice u cjelini, te koji su usmjereni na razvoj civilnog društva.
Prilozi: