Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Zelena čistka – Jedan dan za čisti okoliš

Datum objave: 14. travnja 2015.

U subotu 18. travnja 2015. godine u vremenu od 9 d0 12 sati održat će se AKCIJA ČIŠĆENJA „Zelena čistka – Jedan dan za čisti okoliš“ u sklopu obilježavanja DANA PLANETA ZEMLJE 22. travnja.
Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Međimurska priroda - Javna ustanova za zaštitu prirode, u suradnji s općinom Sveti Martin na Muri i OŠ Sv. Martin na Muri, Hrvatskim vodama te komunalnim poduzećima Murs-Ekom d.o.o. Mursko Središće i GKP Čakom d.o.o. Čakovec organiziraju i pozivaju Vas da se pridružite u akciju Zelena čistka u zajedničkom uklanjanju otpada.
Lokacija čišćenja nalazi se na području Općine Sveti Martin na Muri na lokalitetu: desna obala starog i novog toka rijeke Mure unutar zaštićenog područja regionalni park Mura – Drava i značajni krajobraz Mura - priložena slika područja provođenja akcije u pdf formatu.
Dodatne informacije vezane uz akciju čišćenja:

  • zbirno mjesto: 8,30 sati na parkiralištu kod ŠRD Čikov,
  • osigurane su rukavice i vreće za odvojeno skupljanje otpada za prijavljene sudionika,
  • upute o čišćenja i uklanjaju otpada dobit ćete neposredno prije početka čišćenja,
  • radna odjeća i obuća obavezna,
  • svi sudionici sudjeluju u akciji na vlastitu odgovornost.

Zelena čistka_2015_područje provođenja akcije (PDF)
Odluka (PDF)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content