Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održati će u petak   9. siječnja 2015. godine u sklopu obilježavanja Spomendana odcjepljenja Međimurja od mađarske države godine humanitarni koncert. Koncert će se održati   u Centru za kulturu Čakovec s početkom u 19,30 sati. Na koncertu će nastupati Mirko Švenda Žiga, Željko Grahovec i Gordana Lach, Marija Jambrošić, Josip Sanjković Mitrica , Karolina Matjašec uz pratnju Martine Jakšić, Meri Šeparović- Vresk, Mateo Mikulić, Skandal bend, Tamburaški orkestar KUD Belica, KUD Mačkovec, Đura z Međimurja, Chorus blas Ivanovec i drugi.

Ulaznice se po cijeni od 30,00 kuna mogu kupiti na blagajni Centra za kulturu Čakovec i u Uredu Zaklade, Međimurska županije.

Pozivamo Vas da kupnjom ulaznice pomognete rad Zaklade i uživate u glazbenim trenucima koje će vam pružiti izvođači.