Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

JAVNI POZIV za prijavu kandidata za nagradu za volontiranje 2014.

Datum objave: 3. studenoga 2014.

POZIVI 2011

Međimurska županija dodjeljuje nagradu za individualni doprinos volontera i organizacije volontiranja kojeg oni daju razvoju zajednice i poboljšanju kvalitete života na području cijele Županije. Temeljem toga, objavljen je Javni poziv za prijavu kandidata.

 

Na svečanosti proglašenja najboljeg volontera i najbolje organizacije volontiranja, koja će se održati u prosincu povodom obilježavanja Međunarodnog dana volontera (5. prosinca), nagrada će biti dodijeljena jednom volonteru/ki i jednoj organizaciji.

 

Natječaj je otvoren do ponedjeljka 17. studenog 2014. g.

 

Za sve dodatne informacije obratite se u Upravni odjel za gospodarske djelatnosti, kontakt osoba Marija Ciceli, tel: 040 / 374 - 016, e-mail: marija.ciceli@medjimurska-zupanija.hr.

 

Javni poziv
Obrazac za prijavu_najvolonter-ka
Obrazac za prijavu_organizacija volontiranja
Izjava
Pravilnik

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content