Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Operativne potpore nevladinim organizacijama aktivnima u području zaštite okoliša i/ili zaštite okoliša

Datum objave: 8. rujna 2014.

Natječaj je otvoren s ciljem promicanja boljeg upravljanja okolišem od strane svih dionika koji su uključeni u ovo područje. Očekivani rezultat je podržati jačanje sudjelovanja sektora civilnog društva u procesu dijaloga o razvoju politika zaštite okoliša i njihove provedbe. Natječajem se namjeravaju financirati operativni i administrativni troškovi nevladinih organizacija u području zaštite okoliša za aktivnosti predviđene programom za 2015. godinu.
Rok prijave: 15.9.2014.
Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content