Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoreni poziv na dostavu projektnih prijedloga „Program klastera izvrsnosti“

Datum objave: 31. srpnja 2014.

Natječaj je otvoren s ciljem nastavka potpore naporima usmjerenima na jačanje upravljanja klasterima izvrsnosti u Europskoj uniji kako bi se osiguralo više profesionalnih poslovnih usluga za male i srednje poduzetnike putem klastera i na taj način doprinijelo razvoju klastera svjetske razine. Cilj je pomoći klaster organizacijama, poslovnim mrežama i njihovim menadžerima kako bi mogli pružati kvalitetne usluge malim i srednjim poduzećima u različitim područjima, uključujući i pristup stranim tržištima.

Rok prijave: 29.10.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content