Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoreni poziv na dostavu projektnih prijedloga „Obrazovanje za poduzetništvo i obrt“

Datum objave: 31. srpnja 2014.

Cilj poziva je podizanje razine kvalitete stručnog obrazovanja i usavršavanja, usvajanje poduzetničkih kompetencija, poticanje poduzetničke kulture u društvu te razvoj pozitivnog odnosa prema cjeloživotnom učenju u poduzetništvu radi rasta i razvoja poduzetništva te povećanja stope samozapošljavanja i zapošljavanja. Provedba planiranih aktivnosti promovirati će obrazovanje za poduzetništvo kao važnog čimbenika gospodarskog rasta te će doprinijeti podizanju svijesti o potrebi stručnog usavršavanja i cjeloživotnog obrazovanja, ali i promociji važnosti poduzetništva u cjelini.

Rok prijave: 01.10.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content