Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

START – Fond za financiranje projekta u sklopu EU strategije za dunavsku regiju

Datum objave: 22. srpnja 2014.

Objavljen je natječaj nove pilot inicijative „START - Danube Region Project Fund“ – Prvi poziv“ za prijavu transnacionalnih projekata u okviru EU strategije za dunavsku regiju. Ovaj instrument omogućuje pripremne projektne aktivnosti između najmanje dvaju institucija iz dvije zemlje, od ukupno četrnaest zemalja koliko ih je uključeno u dunavsku makro regiju (Njemačka, Austrija, Slovačka, Mađarska, Hrvatska, Srbija, Rumunjska, Bugarska, Moldavija, Ukrajina, Češka, Slovenija, Bosna i Hercegovina i Crna Gora.)

Rok prijave: 17.09.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content