Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Mikro projekti podrške inovativnim aktivnostima malih organizacija civilnog društva za lokalni razvoj

Datum objave: 22. srpnja 2014.

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske objavio je javni poziv na dostavu projektnih prijedloga za mikro projekte podrške inovativnim aktivnostima malih organizacija civilnog društva za lokalni razvoj. Pozivom se želi jačati kapacitete OCD-a aktivnih u lokalnim zajednicama za dobivanje javnih sredstava za provedbu rješenja posebno prilagođenih lokalnim problemima; te jačati njihove kapacitete za neposredan rad na područjima koja se financiraju kroz Europski socijalni fond.

Rok prijave: 06.10.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content