Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Mogućnost osposobljavanja u sklopu programa Erasmus+

Datum objave: 26. lipnja 2014.

Osposobljavanje pod nazivom "CROSS OVER-dugoročna partnerstva unutar KA2" fokusirano na razvoj suradnje između područja mladih i organizacija iz poslovnog sektora i to prvenstveno socijalnih poduzeća. Kroz Erasmus + program nastoji se potaknuti razvoj vještina koje će dovesti do veće zapošljivosti i razviti novi pogled na obrazovanje, područje mladih i rad s mladima i usmjeriti ih na međusobnu suradnju. Osposobljavanje se provodi u organizaciji Latvijske nacionalne agencije u suradnji s Agencijom za mobilnost i programe EU te češkom, estonskom, mađarskom, litvanskom, matleškom i poljskom nacionalnom agencijom. Točna lokacija bit će objavljena naknadno, dok će vrijeme održavanja biti u drugom tjednu rujna u Zagrebu.

Rok prijave: 25.08.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content