Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv za dostavu projektnih prijedloga u 2014. godini za okvirne partnerske sporazume i specifične sporazume za operativna bespovratna sredstva

Datum objave: 12. lipnja 2014.

Natječaj je otvoren s ciljem dodjele financijskih doprinosa (operativnih sredstava) za funkcioniranje nevladinih tijela, uključujući i mreže za promoviranje zdravlja, sprječavanje bolesti i jačanje podrške okruženju za poticanje zdravog načina života, zaštitu građana Unije od ozbiljnih prekograničnih bolesti, doprinos inovativnom, efikasnom i održivom zdravstvenom sustavu, olakšavanje pristupa boljem i sigurnijem zdravstvenom sustavu građana EU. Na natječaj se mogu prijaviti nevladina tijela ili mreže koja mora biti neprofitna i nezavisna o industriji ili komercijalnim i drugim interesima.

Rok prijave: 25.09.2014.

 

Više informacija…

 

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content