Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Osiguravanja pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama

Datum objave: 6. lipnja 2014.

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo je natječaj u okviru Operativnog programa „Razvoj ljudskih potencijala“ 2007.-2013. financiran sredstvima iz Europskog socijalnog fonda, odnosno Mini ESFa u području Osiguravanja pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama. Svrha natječaja je pružiti potporu uključivanju učenika s teškoćama u redovite i posebne osnovnoškolske/srednjoškolske ustanove u mjestu prebivališta te pružiti podršku uspostavi sustava neposredne profesionalne potpore učenicima s teškoćama kako bi se osigurali uvjeti za poboljšanja njihovih obrazovnih postignuća, uspješniju socijalizaciju i emocionalno funkcioniranje.

Rok prijave: 07.07.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content