Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Inovacije u socijalnim politikama i potpora reformama u socijalnoj skrbi

Datum objave: 2. lipnja 2014.

Natječaj je otvoren s ciljem potpore inovacijama i reformama u socijalnim uslugama kako bi se sustav bolje nosio s izazovima te kako bi se razvili inovativni odgovori na nacionalne, regionalne i lokalne poteškoće primjenom pristupa socijalnih investicija. Ovim pozivom se promiče eksperimentiranje u socijalnim politikama kao metoda za testiranje i evaluaciju inovativnih rješenja s krajnjim ciljem njihova podizanja na višu razinu.

Rok prijave: 30.07.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content