5.0 °C
1024.0 hPa
55 %

JAVNI POZIV za predlaganje članova Kulturnog vijeća Međimurske županije

Datum objave: 23. svibnja 2014.

POZIVI 2011

Temeljem članka 5. Odluke o osnivanju Kulturnog vijeća Međimurske županije (Službeni glasnik Međimurske županije br. 3/14.) i članka 37. Statuta Međimurske županije („Službeni glasnik Međimurske Županije“ broj 26/10, 4/13, 6/13 – pročišćeni tekst i 8/13), župan Međimurske županije, objavljuje

JAVNI POZIV
za predlaganje članova Kulturnog vijeća Međimurske županije

 

I. Pozivaju se umjetnici, djelatnici u kulturi, udruge i institucije iz područja kulture i umjetnosti da podnesu pisane i obrazložene prijedloge kandidata za izbor članova Kulturnog vijeća Međimurske županije.

 

II. Vijeće se osniva za sljedeća područja: glazbe i glazbeno-scenske umjetnosti, dramske i plesne umjetnosti te izvedbene umjetnosti, knjižne, nakladničke i knjižarske djelatnost, vizualne umjetnosti, kulturno-umjetničkog amaterizma, inovativne umjetničke i kulturne prakse, međunarodne kulturne suradnje, financiranja međunarodnih projekata.

III. Članovima Vijeća imenuju se kulturni djelatnici, umjetnici te drugi stručnjaci koji svojim dosadašnjim dostignućima i poznavanjem problema vezanih uz utvrđivanje i provedbu kulturne politike mogu pridonijeti ostvarenju ciljeva zbog kojih je Vijeće osnovano.

 

IV. Rok za podnošenje prijedloga temeljem javnog poziva utvrđuje se do dana 09.06.2014. godine.

 

V. Pisani prijedlog mora obavezno sadržavati:

- ime i prezime, adresu, broj telefona predloženog člana;
- pisano obrazloženje prijedloga.

VI. Prijedlozi se dostavljaju na adresu Međimurske županije, Čakovec, R. Boškovića 2. u zatvorenoj omotnici s naznakom „Kulturno vijeće Međimurske županije“ .

Ž U P A N
Matija Posavec, mag.ing.

 

KLASA: 612-01/14-02/10
URBROJ: 2109/1-01-14-1
Čakovec, dana 22.05.2014.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content