Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Osiguravanje pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama

Datum objave: 19. svibnja 2014.

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo je otvoreni poziv na dostavu projektnih prijedloga za bespovratna sredstva u sklopu Europskog socijalnog fonda za osiguravanje pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama. Opći cilj ovog poziva na dostavu projektnih prijedloga je povećanje socijalne uključenosti i integracije učenika s teškoćama u redovitim školama i posebnim odgojno-obrazovnim ustanovama.

Rok za prijavu: 7.7.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content