Predsjednik Skupštine: Mladen Novak
Potpredsjednici: Franjo Makovec i Dragutin Glavina

Popis vijećnika Skupštine Međimurske županije:

1. IVICA BAKSA – REFORMISTI (HNS, HSLS, REFORMISTI)
2. BOŠKA BAN VLAHEK – SDP (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
3. BORKA BUNJAC – ŽZ (ŽZ, MS, SNAGA, AM)
4. JASNA CIBOCI – HDZ (HDZ)
5. MR.SC. FRANJO CIMERMAN – HDS (HDZ)
6. MLADEN ČONKA – HSS (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
7. MARIJA FRANČIĆ – HSS (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
8. DRAGUTIN GLAVINA – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
9. TAMARA HRELJA – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
10. ZLATKO HORVAT – HDZ (HDZ)
11. NENAD HRANILOVIĆ – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
12. VIŠNJA IVAČIĆ – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
13. IGOR IVKOVIĆ – HDZ (HDZ)
14. VALENTIN KOČILA – HSU (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
15. ŽELJKO KOFJAČ – SDP (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
16. GORAN KOZJAK – HDZ (HDZ)
17. NADICA LOVREC – HSU (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
18. ANTUN MARODI- HDZ (HDZ)
19. FRANJO MAKOVEC – HSLS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
20. MIHAELA MARTINČIĆ – SDP (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
21. SLAĐAN MIHOCI – SDP (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
22. ZDRAVKO MLINARIĆ – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
23. ALOJZ NESTIĆ – HSLS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
24. DIJANA NOVAK – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
25. MLADEN NOVAK – SDP (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
26. PETAR NOVAK – HSS (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
27. MARINA OREHOVEC – SDP (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
28. MATJAŠ ORŠUŠ – SDP (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
29. ŽELJKO PAVLIC – MDS (SDP, HSS, HSU, MDS, LABURISTI)
30. VLADIMIR PERŠIĆ – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
31. PETRA PODRAVEC – HSLS(HNS, HSLS, REFORMISTI)
32. JOSIP PUKLAVEC – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
33. SNJEŽANA SABOLEK – ŽZ (ŽZ, MS, SNAGA, AM)
34. IVANČICA SOMOĐI – HDZ (HDZ)
35. SINIŠA ŠALAMON – REFORMISTI (HNS, HSLS, REFORMISTI)
36. ZVONIMIR TARADI – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
37. BERNARDA TOPOLKO – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
38. MARIJAN VARGA – HNS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
39. ERVIN VIČEVIĆ –REFORMISTI (HNS, HSLS, REFORMISTI)
40. DRAŽEN VIDOVIĆ – HSLS (HNS, HSLS, REFORMISTI)
41. NINO VRHAR – ŽZ (ŽZ, MS, SNAGA, AM)
42. MATIJA ŽUGEC – HDZ (HDZ)