-1.1 °C
1028.0 hPa
84 %

Natječaj za potporu socijalnom dijalogu

Datum objave: 24. ožujka 2014.

Europska komisija raspisala je natječaj za potporu socijalnom dijalogu kojem je cilj uključivanje mjera i inicijativa koje se odnose na prihvaćanje socijalnog dijaloga za promjene u zapošljavanju i radu te povezanim izazovima kao što su modernizacija tržišta rada, kvalitete rada, anticipacije, pripreme i upravljanje promjenama i restrukturiranjem, vještinama, mobilnošću, zapošljavanjem mladih, usklađivanjem rada i obiteljskog života, ravnopravnošću spolova, djelovanjem u području borbe protiv diskriminacije, aktivnog starenja i aktivnog uključivanja u rad.

Rok za prijavu: 02.05.2014.

Više informacija…

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content