Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za financiranje programa lokalnih volonterskih centara u 2014. godini

Datum objave: 24. ožujka 2014.

Ministarstvo socijalne politike i mladih Republike Hrvatske poziva udruge koje su programski usmjerene za razvoj volonterstva u Republici Hrvatskoj da se prijave za financijsku podršku partnerskim projektima koji doprinose promociji i razvoju volonterstva na području Republike Hrvatske. Udruge mogu prijaviti projekt u partnerstvu s organizacijama civilnog društva, strukovnim udrugama, školama, fakultetima, centrima za socijalnu skrb, jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave i/ili ostalim javnim institucijama.

Rok za prijavu: 23.04.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content