Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Financijski doprinos europskim civilnim organizacijama za zaštitu okoliša u razvoju standarda za proizvode i usluge na razini EU

Datum objave: 24. ožujka 2014.

Europska komisija raspisala je natječaj za dodjelu bespovratne financijske pomoći europskim civilnim organizacijama za zaštitu okoliša u razvoju standarda za proizvode i usluge na razini EU. Prijavitelji mogu biti pravne osobe, osobe koje nemaju pravnu osobnost prema važećem nacionalnom pravu, pod uvjetom da njihovi predstavnici imaju kapacitet preuzimanja pravnih obaveza u ime entiteta te europske organizacije koje predstavljaju interese zaštite okoliša.

Rok za prijavu: 25.04.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content