Otvoren je natječaj „Volimo Međimurje – Koristimo obnovljive izvore energije“ (Solarni sustavi i Sustavi na biomasu) za 2014. godinu

Datum objave: 21. ožujka 2014.

NATJECAJI 2011

Međimurska županija će i ove godine, treću godinu za redom, u suradnji s Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, sufinancirati ugradnju solarnih kolektorskih sustava za pripremu potrošne tople vode i grijanja u kućanstvima (Solarni sustavi) te ugradnju sustava grijanja i pripreme potrošne tople vode na drvnu sječku/pelete ili pirolitičkih kotlova na drva (Sustavi na biomasu) na području Županije. Troškovi opreme i ugradnje navedenih sustava sufinancirati će se u iznosu do 48% nepovratnih sredstava tj. do maksimalnog iznosa od 14.400,00 kn po kućanstvu.

Slijedom navedenog, u suradnji s Međimurskom energetskom agencijom d.o.o. (MENEA), objavljen je Natječaj za sufinanciranje projekta „Volimo Međimurje – Koristimo obnovljive izvore energije“ (Solarni sustavi i Sustavi na biomasu) za 2014. godinu.
Navedeni Natječaj, Pravilnik o sufinanciranju projekta, Prijavni obrazac te Izjava o suglasnosti se nalaze u prilogu.

Kontakti za sva dodatna pitanja su:
- Međimurska energetska agencija d.o.o. (MENEA) – www.menea.hr, tel. 040/395-559, e-mail: info@menea.hr ;
- Međimurska županija, - www.medjimurska-zupanija.hr

Upravni odjel za gospodarske djelatnosti –
tel. 040/374-238, e-mail: gospodarstvo@medjimurska-zupanija.hr ili
Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša –
Tel. 040/374-262, e-mail: stjepan.baranasic@medjimurska-zupanija.hr.

Prilog 1 – Natječaj za sufinanciranje projekta „Volimo Međimurje – Koristimo obnovljive izvore energije“ (Solarni sustavi i Sustavi na biomasu) za 2014. godinu;
Prilog 2 – Pravilnik o sufinanciranju projekta „Volimo Međimurje – Koristimo obnovljive izvore energije“ za 2014. godinu;
Prilog 3 – Prijavni obrazac (word); Prijavni obrazac (pdf);
Prilog 4 – Izjava o suglasnosti.