Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Predfinanciranje u okviru programa Europa Plus

Datum objave: 18. ožujka 2014.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva objavila je Poziv za predfinanciranje u okviru Programa Europa Plus u 2014. godini koji organizacijama civilnoga društva iz Republike Hrvatske omogućuje predfinanciranje provedbe projekata ugovorenih u okviru programa Europske unije. Cilj je poziva osigurati likvidnost organizacija civilnoga društva i nesmetanu provedbu odobrenih projekata iz pretpristupnih te strukturnih fondova Europske unije.

Rok za prijavu: 31.10.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content