Poziv za iskaz interesa za potprogram jačanja ljudskih potencijala na lokalnoj i regionalnoj razini

Datum objave: 10. ožujka 2014.

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo je poziv za iskaz interesa za dodjelu financijske potpore za potprogram „Jačanje ljudskih potencijala na lokalnoj i regionalnoj razini za učinkovitu pripremu i korištenje fondova Europske unije“ za 2014. godinu. Poziv se objavljuje se u svrhu dodjele financijskih potpora za edukativne aktivnosti koje se provode u svrhu jačanja ljudskih potencijala na lokalnoj i regionalnoj razini za učinkovitu pripremu i korištenje fondova Europske unije.

Rok za prijavu: 07.04.2014.

Više informacija…