Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-2.8 °C
1021.0 hPa
81 %

Odabir struktura za mrežu europskih dokumentacijskih centara

Datum objave: 4. ožujka 2014.

Predstavništvo Europske komisije u Hrvatskoj uputilo je poziv na iskaz interesa za odabir struktura prihvatljivih za pružanje sjedišta za europske dokumentacijske centre (European Documentation Centres) koji smješteni su u ustanovama za visoko obrazovanje ili istraživačkim centrima i omogućavaju javnosti pristup informacijama i izvorima o Europskoj uniji i njezinim politikama, osobito u akademskom i sveučilišnom okruženju.

Rok za prijavu: 30.05.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content