4.6 °C
1023.0 hPa
37 %

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala je 24. veljače 2014. godine 130. sjednicu.

Datum objave: 27. veljače 2014.

katruza LOGO

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala je 24. veljače 2014. godine 130. sjednicu. Dodijeljeno je šest pomoći u iznosu od 48.300,00 kuna. Podnositeljima zahtjeva, djeci iz Čakovca i Nedelišća dodijeljena je pomoć za provođenje rehabilitacije – defektoloških tretmana, svakome po 2.400,00 kuna, podnositeljima zahtjeva , djeci iz Domašinca i Goričana za provođenje rehabilitacije terapijskog jahanja , svakome također po 2.400,00 kuna, a podnositelju zahtjeva iz Domašinca 4.000,00 kuna za kupnju lijeka. Podnositelju zahtjeva, djetetu iz Mihovljana, odobrena je pomoć od 34.700,00 kuna za operaciju u Belgiji. Za tu operaciju donaciju od 17.000,00 kuna uplatila je Prva osnovna škola Čakovec.

U ovoj godini tako je već odobreno sedamnaest pomoći u ukupnom iznosu od 81.550,00 kuna.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ u srijedu 12. ožujka 2014. u 19,00 sati u Centru za kulturu održati će tradicionalni godišnji koncert. U subotu 8. ožujka 2014. godine na štandu na Trgu Republike prodavati će se ulaznice za koncert i zakladni suveniri. O svi detaljima ovih događanja informirati ćemo građane preko medija slijedeći tjedan. Pozivamo vas da i ovaj put pokažete svoju humanost i pomognete našim sugrađanima u njihovom liječenju.

Zahvaljujemo svim donatorima i članovima podupirateljima.

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content