Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.4 °C
1033.0 hPa
50 %

Obavijest studentima o subvencioniranom prijevozu

Datum objave: 20. veljače 2014.

 

OBAVIJESTI 2011

Studenti koji studiraju izvan Međimurske i Varaždinske županije, a prijavili su se na poziv za subvencionirani prijevoz autobusom u akademskoj godini 2013./2014. karte za autobus prijevoznika Autobusni promet d.d. Varaždin „u stečaju“ mogu podići u svojim općinama ili gradovima od danas, 20. veljače 2014. godine iza 12,00 sati.

 

Studenti koji su izabrali prijevoznika „Autotrans“ iz Rijeke od 21. veljače 2014. mogu se javiti na prodajno mjesto Autobusnog kolodvora Rijeka, na adresu Trg Žabica 1, Rijeka, s fotografijom kako bi se mogla izraditi čip kartica, a pravo na subvenciju moći će koristiti od 28. veljače 2014. godine. Studenti koji već imaju čip kartice mogu iste koristiti dok studenti koji su do sada koristili iskaznice trebaju donijeti fotografiju za izradu čip kartice.

Studenti s područja Grada Čakovca autobusne karte prijevoznika Autobusni promet d.d. Varaždin „u stečaju“ dobiti će poštom na kućnu adresu.

 

Studenti koji su izabrali prijevoz vlakom naknadno će biti obaviješteni putem web stranice Međimurske županije o načinu i vremenu preuzimanja karata.

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content