Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za bespovratna sredstva za međunarodne aktivnosti mladih

Datum objave: 20. veljače 2014.

Europska zaklada za mlade objavila je natječaj za bespovratna sredstva za međunarodne aktivnosti mladih. Cilj zaklade je pružiti potporu za aktivnosti mladih na EU nivou, potičući suradnju među mladima u sljedećim područjima: promocija mira, razumijevanja i suradnje u duhu poštivanja ljudskih prava, demokracije, tolerancije i solidarnosti. Natječaj je otvoren za lokalne, nacionalne i međunarodne nevladine organizacije i mreže usmjerene na rad s mladima iz Vijeća Europe državama članicama.

Rok za prijavu: 01.04.2014., 01.10.2014., 01.10.2015.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content