Međimurje Europska regija sporta za 2022.
6.1 °C
1037.0 hPa
55 %

Javni poziv za promociju i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja u turizmu

Datum objave: 4. veljače 2014.

Ministarstvo turizma objavilo je javni poziv za promociju i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja u turizmu s ciljem unaprjeđenja ugostiteljsko-turističkih kadrova, razvoja ljudskih potencijala u turizmu te razvoja srednjeg strukovnog obrazovanja u turističkom sektoru. Bespovratne financijske potpore dodjeljivat će se tako za razvoj novih turističkih proizvoda koji će doprinijeti jačanju konkurentnosti destinacije u kojoj se škola nalazi.

Rok za prijavu: 03.03.2014.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content