Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj „Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije“

Datum objave: 3. veljače 2014.

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo je natječaj „Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije“. Poziv je otvoren za dostavu prijedloga u okviru Operativnog programa Regionalna konkurentnost (OPRK) 2007.-2013. Pozivom se nastoji podržati razvoj hrvatskog gospodarstva temeljenog na znanju kroz poticanje istraživanja i inovacija te veću suradnju između znanstvenih organizacija i poduzeća, posebice malih i srednjih poduzeća.

Rok za prijavu: 10.03.2014.

Više informacija

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content