Menu
8.3 °C
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv - jamstveni fond za prerađivačku industriju i inovacije

Datum objave: 3. veljače 2014.

POZIVI 2011

Temeljem Ugovora o doznačavanju sredstava za provedbu Programa Jamstvenog fonda za prerađivačku industriju i inovacije u prerađivačkoj industriji za 2013. godinu (KLASA:310-01/13-02/5;URBROJ: 2109/1-01-13-05) zaključenog između Ministarstva gospodarstva RH i Međimurske županije te temeljem Ugovora o provedbi Programa Jamstvenog fonda za prerađivačku industriju i inovacije u prerađivačkoj industriji za 2013. godinu (KLASA: 310-01/13-02/5; URBROJ: 2109/1-01-13-07) zaključenog između Međimurske županije i Regionalne razvojneagencije Međimurje REDEA-e d.o.o., a Regionalna razvojna agencija Međimurje REDEA d.o.o., Bana Jelačića 22b, Čakovec objavljuje

 

JAVNI POZIV
za iskaz interesa za dodjelu jamstva na poduzetničke kredite u sklopu programa
„JAMSTVENOG FONDA ZA PRERAĐIVAČKU INDUSTRIJU I INOVACIJE U PRERAĐIVAČKOJ INDUSTRIJI ZA 2013. GODINU“

 

1) KORISNICI JAMSTVA
Korisnici jamstava mogu biti gospodarski subjekti - mali i srednji poduzetnici i obrti čija je pretežita djelatnost definirana djelatnostima proizvodnje u područjima navedenim u članku 2. Pravilnika o uvjetima, kriterijima i načinu izdavanja jamstava za dobivanje gospodarskih kredita i načinu korištenja kredita temeljem Programa Jamstvenog fonda za prerađivačku industriju i inovacije u prerađivačkoj industriji za 2013.godinu za Međimursku županiju, koji su registrirani u RH, u većinskom su privatnom vlasništvu i imaju ekonomski opravdano ulaganje dokazano Poslovnim planom ili Investicijskom studijom, i koji ulažu na području Međimurske županije.

 

Detalji Javnog poziva na webstranicama razvojne agencije REDEA

7. sjednica Skupštine Međimurske županije
Održana 7. sjednica županijske Skupštine – rebalansom povećana sredstva za jednokratne studentske potpore i učeničke stipendije
Pozivaju se građani da prijave štetu od nevremena svojim gradovima i općinama kako bi se utvrdilo postojanje uvjeta za proglašenje prirodne nepogode
Međimurje zamirisalo na katruže – hvala svim građanima koji su se diljem Međimurja uključili u akciju „Katruže za Katružu“
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 26. svibnja 2022.
Župan Posavec o aktualnim projektima u Međimurju: odobreno 26 milijuna kuna za daljnju obnovu Starog grada Zrinskih, 2.2 milijuna kuna za projekte energetske učinkovitosti, iz proračuna izdvojeno 2.6 milijuna kuna za međimurske udruge
Europska regija sporta nastavlja s poticanjem vrhunskog sporta - za 82 odlična sportska programa i projekta Županija izdvojila 1,6 milijuna kuna
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 25. svibnja 2022.
Više od 20 godina pružaju ruku podrške osobama liječenima od raka. Županijska liga protiv raka Čakovec predstavila svoju monografiju
Ministar Fuchs nazočio sjednici Izvršnog odbora Hrvatske zajednice županija. Župan Posavec otvorio pitanje nove zgrade Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec, izgradnje i obnove škola, vrtića i sportskih dvorana
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content