Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv - jamstveni fond za prerađivačku industriju i inovacije

Datum objave: 3. veljače 2014.

POZIVI 2011

Temeljem Ugovora o doznačavanju sredstava za provedbu Programa Jamstvenog fonda za prerađivačku industriju i inovacije u prerađivačkoj industriji za 2013. godinu (KLASA:310-01/13-02/5;URBROJ: 2109/1-01-13-05) zaključenog između Ministarstva gospodarstva RH i Međimurske županije te temeljem Ugovora o provedbi Programa Jamstvenog fonda za prerađivačku industriju i inovacije u prerađivačkoj industriji za 2013. godinu (KLASA: 310-01/13-02/5; URBROJ: 2109/1-01-13-07) zaključenog između Međimurske županije i Regionalne razvojneagencije Međimurje REDEA-e d.o.o., a Regionalna razvojna agencija Međimurje REDEA d.o.o., Bana Jelačića 22b, Čakovec objavljuje

 

JAVNI POZIV
za iskaz interesa za dodjelu jamstva na poduzetničke kredite u sklopu programa
„JAMSTVENOG FONDA ZA PRERAĐIVAČKU INDUSTRIJU I INOVACIJE U PRERAĐIVAČKOJ INDUSTRIJI ZA 2013. GODINU“

 

1) KORISNICI JAMSTVA
Korisnici jamstava mogu biti gospodarski subjekti - mali i srednji poduzetnici i obrti čija je pretežita djelatnost definirana djelatnostima proizvodnje u područjima navedenim u članku 2. Pravilnika o uvjetima, kriterijima i načinu izdavanja jamstava za dobivanje gospodarskih kredita i načinu korištenja kredita temeljem Programa Jamstvenog fonda za prerađivačku industriju i inovacije u prerađivačkoj industriji za 2013.godinu za Međimursku županiju, koji su registrirani u RH, u većinskom su privatnom vlasništvu i imaju ekonomski opravdano ulaganje dokazano Poslovnim planom ili Investicijskom studijom, i koji ulažu na području Međimurske županije.

 

Detalji Javnog poziva na webstranicama razvojne agencije REDEA

Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content